1.kolo 06.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice HC Kolín Mára, Svítek 20:21
2.kolo 13.09.2009 11:00 Slavia Praha HC SKP Pardubice Moravec, Dolejší  29:28
3.kolo 20.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice Ústí nad Labem Halíř, Podzimek  34:23
4.kolo 27.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice Dukla Praha Kříženecký, Dostál 28:21
5.kolo 03.10.2009 14:00 HK Chomutov HC SKP Pardubice Fogl, Pešek  28:26
6.kolo 11.10.2009 17:00 HC SKP Pardubice Praga Jablonec Navrátil, Šiška  23:19
7.kolo 18.10.2009 17:00 Baník Most HC SKP Pardubice Motl, Kříženecký 27:25
8.kolo 25.10.2009 17:00 HC SKP Pardubice Bělá pod Bezdězem Obořil, Václavková 33:16

Odpovědět

Nějaký info, jak to vypadá s tím zápasem v Hradci?

Vložil šedou

Titulek Slavia Hradec Králové - HC SKP Pardubice 26:22 (15:7)

Odpovědět

Culka, Ševčík - Nosil 3, Šmidrkal 2, Reichl 3, Bakalář 6, Forman, Kroutil, Hovorka, Novotný 1, Štika 1, Černík 2, Faltejsek 3, Hrubý 1. Trenéři Kocián a Marek. 60 diváků Rozhodčí Svítek, Šiška. Asi nejhorší podzimní výkon, pochvalu zaslouží snad jen brankář Ševčík zejména za výkon ve 2. poločase. První gól v čase 13:20 za stavu 6:0. Dále 9:1 a 13:3. Ve 2. půli Hradec za prvních 10 minut nedal gól. Ovšem po snížení na rozdíl 2 branek přišly zahozené šance a nevynucené chyby. Domácí opět odskočili na rozdíl 7 gólů a závěr byl pouze ve znamení úpravy hrozivé porážky.

Datum 15.11.2009

Titulek Pardubice - Mladá Boleslav 34:22 (17:11)

Odpovědět

Grus, Čekal - Nosil 6, Štika 4/1, Kroutil 1, Hlaváček 7, Hasala, Bakalář 1, Šmidrkal 8/1, Novotný 1, Černík 1/1, Faltejsek 4, Hrubý, Forman. Trenéři Kocián a Marek. 92 diváků, rozhodčí Fogl a Menšík. 7 m 3/3-3/3, ŽK 2:2, 2 min. 2:4. Vývoj skóre 5:0, 6:3, 8:4, 11:5, 15:6, 16:9, 22:11, 23:13, 26:14, 28:15, 29:18, 31:19, 33:20.
V 6. minutě 5:0. 25. -30. 2:5. 2. půle, kdy za prvních 5 minut 5:0.Byl to prostě Pájův zápas, který po 5 gólech v sobotním zápase za B tým přidal dalších 8 a byl k neudržení. Konečně se rozstřílel i Hlaváček (7) a se stabilním střelcem Nosilem (6) nahradili chybějícího kanonýra Reichla (hrál za dorost Chrudimi). Nezbývá než doufat, že tuto formu domácí potvrdí za podpory svých fanoušků i v sobotu v Hradci.

Titulek Re: Pardubice - Mladá Boleslav 34:22 (17:11)

Odpovědět

Omlouvám se tímto za nepřesnost, která se stává maximálně 1 x za 10 let a potvrzuji tímto, že Marek Forman kromě výborného výkonu v obraně dal 1 (slovy jeden) gól.

Datum 09.11.2009

Titulek Re: Petr Marek

Odpovědět

Jirko, já bych nepředbíhal :-) A to, kdo je jaký typ člověka nech prosím posoudit každého z nás, myslím si, že si vzhledem ke svému věku už dovedeme udělat vlastní obrázek - bez potřeby poradce na internetu.

Vložil Jirka

Titulek Re: Re: Petr Marek

Odpovědět

Nehraji si na žádného poradce, psal jsem to v dobrém. Kdyby jste ke svému věku dělali co máte, tak nejedete do Loun s Béčkem a Petra v tom nenecháte. Na jednu stranu se Petrovi nedivím, ale jediný kdo mu tam pomáhá je Culiš.

Titulek Re: Re: Re: Petr Marek

Odpovědět

Hmm tak jestli chceš sestavě, která byla v Lounech, říkat Béčko, tak se asi nemá cenu bavit... Promiň, ale buď neznáš aktuální formu těch kluků, co tam byli (nejspíš), případně je neznáš vůbec (taky dost pravděpodobné) .
Jinak co se týče pomoci hráčů s prací pro klub, tak to nejsou jen tréninky a zápasy, co všichni vidí, ale taky hodiny měsíčně, co hráči ve volném čase strávi v posilovně, v bazénu, nebo třeba někde v lese běháním - to je fakt - a pak už prostě moc času na jiné činnosti nezbývá.

Vložil Culiš

Odpovědět

Mohu se zeptat, jestli "jirka" pro házenou někdy něco udělal?? A jestli má taky příjmení/přezdívku?? Nebo budeme debatovat "o nás - bez nás" a ještě k tomu inkognito?! Jestli nemá příjmení, nebo pro pardubický klub nikdy nic neudělal, tak díky za objasnění situace, ale chytré řeči si nech a místo toho začni nejdřív u sebe. Jestli Petr odejde, stejně s tím nikdo nic neudělá a je to jeho svědomí, takže místo toho, když jsi tak chytrej, můžeš sehnat někoho kvalitnějšího, kdo by s tím Václavovi pomohl.