1.kolo 06.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice HC Kolín Mára, Svítek 20:21
2.kolo 13.09.2009 11:00 Slavia Praha HC SKP Pardubice Moravec, Dolejší  29:28
3.kolo 20.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice Ústí nad Labem Halíř, Podzimek  34:23
4.kolo 27.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice Dukla Praha Kříženecký, Dostál 28:21
5.kolo 03.10.2009 14:00 HK Chomutov HC SKP Pardubice Fogl, Pešek  28:26
6.kolo 11.10.2009 17:00 HC SKP Pardubice Praga Jablonec Navrátil, Šiška  23:19
7.kolo 18.10.2009 17:00 Baník Most HC SKP Pardubice Motl, Kříženecký 27:25
8.kolo 25.10.2009 17:00 HC SKP Pardubice Bělá pod Bezdězem Obořil, Václavková 33:16
9.kolo 08.11.2009 15:00 Loko Louny HC SKP Pardubice Motl, Lorenc 36:32
10.kolo 15.11.2009 17:00 HC SKP Pardubice Škoda Mladá Boleslav
11.kolo 21.11.2009 17:30 Slavia Hradec Králové HC SKP Pardubice

Komentáře k zápasům

Datum 05.10.2009

Vložil šedou

Titulek HK Chomutov - HC SKP Pardubice 28:26 (15:12)

Odpovědět

Culka, Grus - Faltejsek 9, Šmidrkal 3, Nosil 6, Novotný 3, Morávek, Urbanec, Hrubý, Hovorka 1, Valenta, Havlas 2, Hamza 2. Trenéři Kocián a Marek Vyloučení 3:4, rozhodčí Fogl (Šimonovice-Minkovice), Pešek (Ústí n.L.) nic moc. Chyběli Junek, Bakalář, Forman, Reichl.

Datum 03.10.2009

Vložil Culiš

Titulek Zápas HK Chomutov - Pardubice

Odpovědět

Možná je trochu brzo hodnotit zápas, ale mám potřebu říct že: nejeli jsme do Chomutova v ideální sestavě, ale co je ideální sestava?? Tým je tak silný jako jeho nejslabší článek, ale i pokud tenhle nejslabší článek, třeba jen navodí správnou atmosféru na střídačce či ve správném okamžiku zahraje to nejlepší co umí, pak je to hodně. Dneska jsme sice prohráli o dva goly, ale dokázali jsme zabojovat až dokonce. K výhře to nestačilo, ale do budoucna to hodnotím jako úspěch. Nechci hodnotit jednotlivce, každý hrál naplno a každý, tak jako vždy, se snažil vyhrát. Výsledkem toho bylo udržení skore při velikém oslabení na začátku zápasu, kdy jsme hráli 2minuty ve čtyřech v útoku. Neustálé dotahování až pěti gólového rozdílu, kdy tři minuty před koncem jsme prohrávali pouze o jeden gol. Je to pátý zápas pod novým vedením, ale změna k lepšímu je patrná i jen každým tréninkem. Děkujeme trenéři! ... ne, nelezu Vám do pr...e :-)

Vložil Černoch

Titulek Re: Zápas HK Chomutov - Pardubice

Odpovědět

Mele ti to hezky Culi, ale nezbývá než souhlasit....díky, koučové..!!!

Datum 28.09.2009

Titulek HC SKP Pardubice - HC Dukla Praha junioři 28:21 (18:8)

Odpovědět

Culka, Grus - Faltejsek 3, Šmidrkal 1, Nosil 4, Novotný 1, Morávek, Papoušek, Junek 4/1, Forman 1, Hlaváček, Havlas, Bakalář 6, Reichl 8. Trenéři Kocián, Marek, Keřt, 103 diváci, rozhodčí Kříženecký a Dostál zápas zejména ve 2. půli nezvládli. ŽK 2:4, 2 min. 3:4, 7 m 3/3-2/2. Vývoj skóre 3:0, 6:1, 10:4, 13:5, 15:8, 20:9, 24:16, 27:20.

Datum 29.09.2009

Titulek Re: HC SKP Pardubice - HC Dukla Praha junioři 28:21 (18:8)

Odpovědět

nemáte jako nikdo čas k zápasu něco napsat??!!! Jakože když nenapíšu sem něco já, tak ostatní se k tomu nehodlaj vyjadřovat??!

Titulek Re: Re: HC SKP Pardubice - HC Dukla Praha junioři 28:21 (18:8)

Odpovědět

Culi, je hezké, když se vztekáš..:)

Titulek Re: Re: Re: HC SKP Pardubice - HC Dukla Praha junioři 28:21 (18:8)

Odpovědět

nooo, takový komentář jsem zrovna nemyslel, grrrrr

Datum 21.09.2009

Titulek HC SKP Pardubice - TJ Chemička Ústí nad Labem 34:23 (17:13)

Odpovědět

Culka, Čekal - Faltejsek 8, Hovorka, Šmidrkal 2, Nosil 6, Novotný 2, Morávek, Papoušek 2, Junek 3/1, Hlaváček, Bakalář 4, Reichl 7, Hamza. Trenéři Kocián, Marek, Keřt. 7 m 1/1-2/2, ŽK 2:0, 2 min. 2:2, 94 diváků, rozhodčí Halíř, Podzimek. Vývoj skóre 1:1, 4:2, 8:4, 9:6, 13:7, 16:9, 17:12, 18:14, 23:16, 26:18, 29:20, 31:23. Ideální sestava domácích zařídila první vítězství. Vynikající premiéra ve 2. lize pro Reichla, premiéra Hamzy a další návrat Bakaláře. Za týden s Duklou se máme na co těšit !

Datum 18.09.2009

Titulek HK Slavia Praha - HC SKP Pardubice 29:28 (15:14)

Odpovědět

Culka, Ševčík - Černík 1, Faltejsek 7, Šmidrkal 3, Nosil 4, Novotný 6, Morávek, Papoušek, Junek 7, Hrubý, Forman, Hlaváček, Hovorka. Trenéři Kocián, Marek, Keřt, rozhodčí Moravec, Dolejší, známka pro KRDČSH 5=dobrý.