9 18.04.2010 10:00 Slavia Hradec Králové HC SKP Pardubice Dostál 13:24
10 16.05.2010 10:00 HC SKP Pardubice HBC CT Jičín Podzimek Bartušek 19:25
11 22.05.2010 09:15 HC TJ Náchod A HC SKP Pardubice Dostál, Neuwirth 30:16
12 22.05.2010 12:45 HC TJ Náchod B HC SKP Pardubice Dostál, Neuwirth 14:29
13 06.06.2010 10:00 HK Dvůr Králové n/Labem HC SKP Pardubice
14 12.06.2010 09:00  HC SKP Pardubice Ledeč nad Sázavou
15 12.06.2010 11:45 HC SKP Pardubice Ledeč nad Sázavou

Datum 12.06.2010

Vložil šedou

Titulek Pardubice - Dvůr 17:19 (8:11) a 16:14 (6:9)

Odpovědět

Mrtka - Kopáč 3/1, Valúch 12, Herink 2, Cinko 4, Vaněk 7, Krejčí 2, Knoll 3. Trenér Deml. 7 m 2/2-4/2, ŽK 1:3, 2 min. 3:0, 18 a 10 diváků, rozhodčí průměrný Halíř a slabý Neuwirth.
Starší žáci sehráli po dohodě oddílů odložené podzimní i jarní utkání. V prvním zápase tahali nekompletní domácí od začátku za kratší konec. Vlastními chybami se připravili o lepší výsledek, i když zívěr druhého poločasu byl ve znamení dotahování 6 gólového manka, které se ovšem nezdařilo. I první půle druhého zápasu pokračovala ve stejném trendu. Od 11. minuty (5:2) do konce 1. poločasu vstřelili domácí 1 (!) branku. Po změně stran jako by na hřiště dukelské haly přišlo zcela jiné družstvo. Prvních 6 minut 3:0, úsek mezi 9. a 20. minutou 4:0 a zcela zasloužené vítězství bylo na světě, když hosté ke konci odpadli fyzicky i herně. Kromě výborného brankáře a střelce Valúcha zaujal i nadějný mladší žák Knoll.

Datum 06.06.2010

Titulek Dvůr - Pardubice 27:24 (12:11)

Odpovědět

Mrtka - Kopáč 3, Valúch 8/1, Kiňo, Cinko 6, Vaněk 4, Krejčí 1/1, Herink 1, Knoll 1. Trenér Deml. ŽK 1:1, 2 min. 5:2, ČK 0:1, 7 m 3/3-2/2, 35 dováků, rozhodčí Podzimek a Neuwirth.
Pardubičtí drželi velmi dobrý vývoj utkání až do 32. minuty (15. minuta 6:9, 23. minuta 9:10). Potom ovšem do 37. minuty 0:6 a bylo rozhodnuto. Posledních 7 minut 4:0 porážku pouze kosmeticky upravilo. V souboji střelců byl hostující Valúch (8) sám proti domácím Tomešovi (12) a Vránovi (10).

Datum 24.05.2010

Titulek Náchod A - Pardubice 30:16 (17:8) Náchod B - Pardubice 14:29 (3:13)

Odpovědět

Mrtka - Knoll, Krejčí 4, Vaněk 5. Cinko 6, Kiňo 5, Valúch 16, Kopáč 9. Trenér Deml. ŽK 4:2, 2 min. 4:5, rozhodčí Dostál, Neuwirth, 30 a 32 diváků, 7 m 3/3-1/1. Zbytek starších žáků dohrává soutěž.

Datum 16.05.2010

Titulek Pardubice - Jičín 19:25 (9:11)

Odpovědět

Mrtka - Kopáč 3, Valúch 12/1, Kiňo 2, Cinko 1, Krejčí 1, Dvořák, Padevět, Matoušek, Vaněk. Trenér Deml. 7 m 1/1-0, ŽK 1:3, 2 min. 1:1, 28 diváků, rozhodčí Podzimek a Bartušek. Oslabení domácí (někteří hráči zřejmě dali přednost jiným zálibám) tahali od začátku za kratší konec. Soupeř ovšem byl k poražení, ale pardubičtí včetně nejlepšího střelce Valúcha v útoku zazdili co mohli, vyrobili neuvěřitelné množství chyb. Ani dobrý výkon brankáře tentokrát na lepší výsledek nestačil.

Datum 18.04.2010

Titulek Hradec Králové - Pardubice 13:24 (2:13)

Odpovědět

Kiňo - Kopáč 3, Valúch 5, Deml 3, Cinko 4, Vaněk 3, Krejčí 2, Šmahel 4, Matoušek. Trenér Deml otec. Rozhodčí Dostál. Po jednoznačeném prvním poločase prý bylo na hradeckém asfaltu ve druhé půli k vidění všelicos.

Datum 12.04.2010

Titulek Pardubice - Chrudim 19:20 (10:7)

Odpovědět

Matoušek, Kopáč 4, Valúch 4, Kiňo, Krejčí 2, Cinko 3, Vaněk 4, Deml 2, Mrtka, Padevět, Dvořák. Trenér Deml otec. ŽK 1:3, 2 min. 1:5, 7 m 1/0-1/0, 33 diváci, rozhodčí Dostál otec a syn. Jak prohrát vyhrané utkání bylo ke sledování v neděli dopoledne na Dukle. Rozhodla první polovina druhého poločasu (2:7).