Hosté

Rozhodčí

Skore

1.kolo  05.04.2009 10:00 HC SKP Pardubice Sokol Chrudim Horák, Holenda 16:13
2.kolo 25.04.2009 13:45 Jiskra Havl.Brod HC SKP Pardubice Holenda, Illmann 18:19

8.kolo 07.06.2009 09:45 HC SKP Pardubice HBC Jičín  Halíř, Podzimek 25:37
9.kolo 13.06.2009 09:30 HC SKP Pardubice Kovofiniš Ledeč n.Sázavou Bartušek 20:18

Komentáře k zápasům

Datum 15.06.2009

Vložil šedou

Titulek HC SKP Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 20:18 (9:7)

Odpovědět

Březina, Mrtka - Kopáč 3, Vaněk 4, Valúch 7/4, Krejčí 1, Deml 3, Novotný, Šmahel, Herink, Matoušek, Cinko 2. Trenér Deml st. 7 m 4/4-3/2, ŽK 2:1, 2 min. 2:1, 25 diváků, "rozhodčí" Bartušek (sám, panu Opavovi se do Pardubic v pátek nechtělo). Ze začátku chlapci spali a halou se rozléhal přímo řev trenéra. Po tajmautu vyhráli domnácí posledních 6 minut 4:1. Začátek druhé půle už byl + 4, ale potom přišla šňůra 0:4 (za 4 minuty, asi odkoukáno od mužů) a plichtilo se až do 22. minuty, kdy konec zápasu vyhráli mladíci 4:2 a utrpěli na konec sezóny vítězství. Domácí jako vždy podržel a hosty ničil brankář Březina.

Titulek HC SKP Pardubice - HBC ContinentalTeves Jičín 25:37 (13:19)

Odpovědět

Mrtka - Březina 6, Šmahel 1, Valúch 9, Krejčí 3, Deml 5, Herink, Matoušek 1, Novotný. Trenér Deml st. 15 diváků, rozhodčí Halíř, Podzimek. ŽK 0:0, 2 min. 2:3. Skóre jako u mužů.

Datum 26.05.2009

Titulek TJ Slavia Hradec Králové - HC SKP Pardubice 2:23 (0:11)

Odpovědět

Březina - Šmahel, Valúch 5, Vaněk 4, Krejčí 2, Deml 5, Kopáč 4, Novotný, Herink 1. Matoušek 2. Trenér Deml st. ŽK 1:0, 2 min. 1:5, 7 m 1/0-2/1, rozhodčí Halíř, Borecký.

Datum 17.05.2009

Titulek Nakládačky od Náchoda

Odpovědět

Oblastní přebor východní Čechy starší žáci
HC SKP Pardubice - HC TJ Náchod A 13:30 (4:17)
HC SKP Pardubice - HC TJ Náchod B 19:32 (8:18)
Březina - Valúch 17/1, Šmahel 4, Novotný, Vaněk 3, Matoušek, Herink 2, Kopáč 5, Padevět 1. Trenér Deml. Rozhodčí Holenda, Podzimek a Semerád. 19 diváků, ŽK 3:4, 2 min. 1:3, 7 m 3/1-4/2. Rychlejší hosté dali domácím lekci z produktivity. I přes porážku vynikl brankář.

Datum 11.05.2009

Titulek TJ Sokol HBC Chrudim - HC SKP Pardubice 13:15 (6:6)

Odpovědět

Březina, Mrtka - Vaněk 4, Novotný, Šmahel 3, Deml 3/1, Herink, Kopáč 5/1, Matoušek. Trenér Deml st. 35 diváků, rozhodčí Rykr. ŽK 2:0, 2 min. 2:0, 7 m 1/0-4/2. Pochvala pro celé družstvo, které i bez nejlepšího střelce mezi 15. a 22. minutou 2. poločasu rozhodlo šňůrou 4 branek do té doby vyrovnaný zápas.

Datum 02.05.2009

Titulek Pardubice - Dvůr 13:24 (4:9)

Odpovědět

Březina, Mrtka - Matoušek 2, Kopáč 2/1, Herink, Krejčí, Vaněk 4, Novotný 1, Deml 1, Valúch 3/1, Šmahel. Trenér Deml. 7 m 2/2-2/1, ŽK 1:2, 2 min. 3:8, 38 diváků, rozhodčí Kábrt a Vaněček. Dobrý výkon brankáře Březiny a snaha celého kolektivu na rychlejší hosty nestačily. Nepřesnosti v přihrávkách a vlastní chyby dostaly výsledek do tak velkého rozdílu.

Datum 26.04.2009

Titulek Jiskra Havlíčkův Brod - HC SKP Pardubice 18:19 (9:9)

Odpovědět

Březina - Mrtka, Krejčí 1, Vaněk 4, Matoušek, Šmahel 2, Valúch 7/2, Kopáč 5/1. Trenér Deml. 43 diváků, rozhodčí Holenda a Illmann. ŽK 1:2, 2 min. 2:3, 7 m 0-5/3. Vývoj skóre 2:1,3:3,6:4,7:8,12:10,14:15.

Datum 20.04.2009

Titulek Pardubice - Chrudim 16:13 (10:7)

Odpovědět

Březina, Mrtka - Deml 1, Krejčí 1, Vaněk 1, Cinko 2, Valúch 8, Šmahel, Novotný, Matoušek, Kopáč 3, Herink. Zastupující kouč Keřt (kmenový kouč Deml senior se vzdělával) měl v prvním utkání starších žáků v hale najednou dost hráčů (inu to je jiné kafe než se plácat po nisáku nebo na asfaltu). Chrudim sice zpočátku zlobila, ovšem chytil se brankář a najednou to šlo, takže vítězství vcelku v pohodě. Ovšem těžší zápasy teprve přijdou !